Tüm Türkiye'ye Geçmiş Olsun

Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Kilis , Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır başta Olmak üzere, pek çok ilimizi etkileyen deprem sebebiyle kaybettiğimiz
vatandaşlarımıza rahmet, Yakınlarına başsağlığı yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Elmas Miracle Kolye Modelleri

Mücevher sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta, usta ellerde şekillenen Miracle tasarımlar ile mucizevi bir ışıltı sunuyor. Elmas kesimin asil ve ihtişamlı duruşuyla şekillenen Miracle elmas kolye modelleri, mücevherde elmas şıklığından vazgeçmeyenler için hazırlandı. 

Miracle tekniği ile yaratılan gözalıcı ışıltı elmas kolye modellerine benzersiz bir parlaklık katıyor. Usta ellerde sanatla işlenen, kusursuz bir işçilikle hazırlanan Miracle elmas kolye modelleri, uygulanan özel bir teknikle kat kat artırılmış bir ışıltı sunuyor.

Yıldönümü, doğum günü, evlilik, nişan gibi özel günlerde benzersiz bir hediye seçeneği olarak tercih edebileceğiniz Miracle elmas kolye modelleri, farklı beğenilere hitap eden çeşitli seçeneklerle Ariş Miracle Koleksiyonu’nda… Mutluluğa eşlik edecek, nesilden nesile aktarılacak miracle elmas kolye modellerinden seçim yapmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta