Ariş

Çakra Kolyeler

Bedensel, duygusal ve ruhsal dengeyi sağlayıp gerçek mutluluğa ulaşma yolunda bir pencere açan Ariş Çakra Koleksiyonu ile enerjiniz tazelensin. 

Kökeni çok eskiye dayanan bir felsefeye göre, fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal varlığımızı gözeten, çakra adı verilen yedi enerji merkezimiz bulunmaktadır. Canlıların beden, zihin ve ruhlarının uyum içinde çalışabilmeleri için çakraların da birbirleriyle uyumlu ve belli bir dengede olması gerektiği kabul edilir.  Çakralarımız tıkandığında ya da dengesizleştiğinde serbest enerji akışı da sekteye uğramakta, fiziksel, duygusal ve zihinsel sıkıntılara yol açmaktadır. Çakra dengesizliklerini, çakra renklerini ya da sembollerini hayatımızın içinde bulundurarak iyileştirebiliriz. Çakralarımız tamamen açık olduğunda ve enerjimiz özgürce dolaşabildiğinde ise mutlu, huzurlu bir yaşamın keyfini çıkarabiliriz.

Her biri farklı sembollere ve renklere sahip olan çakralarımızın uyumlu ve dengeli çalışması için uygulanması gereken çeşitli yöntemlerin yanında, ilgili çakraya ait sembolün ve rengin yakınlarımızda bulunması da önem taşıyor. Çakra sembolleriyle hazırlanan Ariş Çakra Kolyeler, zarif detaylarıyla ve taşıdıkları pozitif enerjiyle en çok tercih edilen kolye modelleri arasında yer alıyor. Altın ve pırlanta ışıltısıyla taçlanan kolyeler, hayatınıza değişimin, yenilenmenin ve mutluluğun enerjisini taşıyacak.


 

Gamze D.
Genellikle 3 dakika içinde cevap verir

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al
×