Tüm Türkiye'ye Geçmiş Olsun

Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Kilis , Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır başta Olmak üzere, pek çok ilimizi etkileyen deprem sebebiyle kaybettiğimiz
vatandaşlarımıza rahmet, Yakınlarına başsağlığı yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Çakra Kolyeler

Çakra sembolleriyle hazırlanan Ariş Çakra Kolyeler, zarif detaylarıyla ve taşıdıkları pozitif enerjiyle en çok tercih edilen kolye modelleri arasında yer alıyor. Altın ve pırlanta ışıltısıyla taçlanan kolyeler, hayatınıza değişimin, yenilenmenin ve mutluluğun enerjisini taşıyacak. Bedensel, duygusal ve ruhsal dengeyi sağlayıp gerçek mutluluğa ulaşma yolunda bir pencere açan Ariş Çakra Koleksiyonu’nda yer alan altın ve pırlantalı çakra kolyeler ile enerjiniz tazelensin.

7 Çakra Nedir?

Çok eski kökenli bir felsefeye göre, fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal varlığımızı gözeten, çakra adı verilen yedi enerji merkezimiz bulunmaktadır. Yedi ana çakra; kök çakra, sakral çakra, göbek çakrası, kalp çakrası, boğaz çakrası, alın çakrası ve taç çakra olarak aşağıdan yukarıya doğru sıralanır.
Canlıların beden, zihin ve ruhlarının uyum içinde olması için 7 çakra kolyenin dengeli çalışması ve birbirleriyle uyumlu olması gerektiği kabul edilir.  Çakralarımız tıkandığında ya da dengesizleştiğinde serbest enerji akışı da sekteye uğramakta, fiziksel, duygusal ve zihinsel sıkıntılara yol açmaktadır. Çakra dengesizliklerini, çakra renklerini ya da sembollerini hayatımızın içinde bulundurarak iyileştirebiliriz. Çakralarımız tamamen açık olduğunda ve enerjimiz özgürce dolaşabildiğinde ise mutlu, huzurlu bir yaşamın keyfini çıkarabiliriz.

Çakra Kolye Nasıl Kullanılır?

Her biri farklı sembollere ve renklere sahip olan çakralarımızın uyumlu ve dengeli çalışması için uygulanabilecek en kolay yöntem çakraya ait sembolün ve rengin taşınmasıdır. Dilediğiniz çakra sembolünü taşıyan çakra kolye veya hepsinin bir arada bulunduğu yedi çakra kolye hem çakralarınızın dengede olmasına hem de şıklığınızın tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Ariş Çakra Koleksiyonu’nda yer alan renkli mineli çakra kolyeler, çakranın hem sembolünü hem rengini taşıması açısından anlamlı bir seçim olurken, pırlantalı altın çakra kolyeler ya da altın çakra kolyeler de tercih edilebilir. Çakra kolyeleri tek başına kullanabileceğiniz gibi, birkaç çakra sembolünü birlikte veya tüm çakra sembollerinin yer aldığı yedi çakra kolyeyi kullanabilirsiniz. Değerli taşların da çakralara olumlu etkisi olduğu bilinmektedir. Şifalı taşlarla hazırlanan çakra kolyeler hem görünümleriyle hem de enerjileriyle size kendinizi yenilenmiş, tazelenmiş hissettirecek. Tüm çakralar için pırlantanın olumlu etkisi bulunurken; Kök çakra için garnet, turmalin hematit, Sakral çakra için kristal kuvars, akik, Göbek çakrası için sitrin, zümrüt, Kalp çakrası için yakut, aytaşı, pembe kuvars, Boğaz çakrası için turkuvaz, safir, Alın çakrası için zümrüt,  sodalit, Taç çakra için ametist ve topaz enerjisinden faydalanabilirsiniz.
Ariş Çakra Koleksiyonu’nda yer alan pırlantalı altın çakra kolyeler, renkli mineli çakra kolyeler, değerli taşlarla hazırlanan çakra kolyeler arasından kendiniz ve sevdikleriniz için hemen seçim yapabilirsiniz. Dilediğiniz çakra kolye modelini hemen alın, çakra sembollerinin enerjisinden faydalanmaya başlayın.

Bedensel, duygusal ve ruhsal dengeyi sağlayıp gerçek mutluluğa ulaşma yolunda bir pencere açan Ariş Çakra Koleksiyonu ile enerjiniz tazelensin. 

Kökeni çok eskiye dayanan bir felsefeye göre, fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal varlığımızı gözeten, çakra adı verilen yedi enerji merkezimiz bulunmaktadır. Canlıların beden, zihin ve ruhlarının uyum içinde çalışabilmeleri için çakraların da birbirleriyle uyumlu ve belli bir dengede olması gerektiği kabul edilir.  Çakralarımız tıkandığında ya da dengesizleştiğinde serbest enerji akışı da sekteye uğramakta, fiziksel, duygusal ve zihinsel sıkıntılara yol açmaktadır. Çakra dengesizliklerini, çakra renklerini ya da sembollerini hayatımızın içinde bulundurarak iyileştirebiliriz. Çakralarımız tamamen açık olduğunda ve enerjimiz özgürce dolaşabildiğinde ise mutlu, huzurlu bir yaşamın keyfini çıkarabiliriz.

Her biri farklı sembollere ve renklere sahip olan çakralarımızın uyumlu ve dengeli çalışması için uygulanması gereken çeşitli yöntemlerin yanında, ilgili çakraya ait sembolün ve rengin yakınlarımızda bulunması da önem taşıyor. Çakra sembolleriyle hazırlanan Ariş Çakra Kolyeler, zarif detaylarıyla ve taşıdıkları pozitif enerjiyle en çok tercih edilen kolye modelleri arasında yer alıyor. Altın ve pırlanta ışıltısıyla taçlanan kolyeler, hayatınıza değişimin, yenilenmenin ve mutluluğun enerjisini taşıyacak.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta