amazon

Yaz Aylarında Tercih Edilebilecek Takılar

Havaların gitgide ısınması, çiçeklerin açması ve kuşların cıvıldamasıyla yaz bizlere iyiden iyiye göz kırpmaya başladı. Güzel havaların, kavurucu güneşin ve rahat kıyafetlerin insan ruhu üzerindeki olumlu etkileri su götürmez bir gerçek. Her sene birçoğumuzun dört gözle beklediği bu mevsim bizlere, giymek için sabırsızlandığımız kıyafetlerin ve o kıyafetlerle yapacağımız şahane kombin takıların zamanının geldiğini de söylüyor. Kışın gerektirdiği mont kaban, boğazlı kazak, bere gibi giysiler maalesef ki çoğu zaman almış olduğumuz ve sabırsızlıkla kullanmak istediğimiz küpeleri, kolyelerimizi saklıyorlardı. Ancak yaza yaklaştığımız şu günlerde… .İşte tam da yaza özel kullanabileceğiniz en özel takı önerilerini Ariş olarak beğeninize sunuyoruz:

Yaz Aylarında Öne Çıkan Doğal Taşlar

Yaz demek doğal taşlar demek.Yaz ayları beraberinde çiçek kokularını, denizden gelen meltemi ve renkli rahat elbiseleri getiriyor. Bu renkliliğe ve pozitifliğe uygun ilk tercih edilen takılardan biri de Ariş imzalı doğal taşlar koleksiyonunun ürünleri.

-Öncelikle negatif enerjiyi emerek takan kişiye pozitif enerji verdiğine inanılan, kişiye mutluluk veren sitrin taşı yaz için beğeninize uygun bir tercih olabilir. Çoğunlukla kolye ucunda görmeye alıştığımız Sitrin taşını, Ariş internet sitesinden beğenmiş olduğunuz sitrin küpe ve yüzük ürünleriyle bir takım oluşturabilir, görüntünüz ve enerjinizle Güneş gibi sevdiklerinizin kalbini ısıtabilirsiniz.

-Doğal taşlardan tercih edebileceğiniz bir başka ürün ise günışığına göre renk değiştirmesiyle mucizeler yaratan zultanit taşıdır. Gün ışığında yeşil tonlarıyla göz alırken loş ışıkta pembe tonlarını içinde barındıran bu büyüleyici taş yazın vazgeçilmez tercihlerinden biridir.

-Yaz demek deniz demek... Denizin en güzel tonlarını bir de vücudunuzda taşımak istiyorsanız doğru tercih Mavi topaz olacaktır. Üstelik Ariş Pırlanta'nın en özel ve kaliteli pırlantalarıyla da buluşturulan mavi topaz ürünleri kullanmaya başladığınızda yazın geldiğini tam anlamıyla anlayacaksınız.

Yaza Uygun Pırlantalar ile Stilinizi Tamamlayın

Yazın vazgeçilmez tercihi halhal.Yazın geldiğinin en büyük habercilerinden biri de halhal takanları görmeye başladığımız zamanlardır. Günlük giydiğiniz rahat kombin kıyafetinizde kullanabileceğiniz halhal ürünler zarafetinize zarafet katacak ve aynı rahatlıkla şıklığınızla çevrenizi büyüleyeceksiniz. Ariş imzalı Dorika halhal ya da sembol halhallardan beğeninize uygun ürünlerle yaza merhaba diyebilirsiniz.

Pırlantanın ışıltısıyla yaz aylarında da parlamak mümkün. Giymek için sabırsızlandığınız takılar, yaz aylarındaki mehtabın ışıltısıyla daha da parıldama imkânı buluyor. Kullandıkça daha da bağlanacağınız en özel Ariş Pırlanta ürünleri şöyle:

-Suyolu bileklikler her zaman zarafetini ve benzersiz seçkinliğini korumakta. Çoğunlukla özel günlerde kutularından çıkarılsa da serin yaz akşamlarında mehtabın da etkisiyle ışıldamaya devam etmek istemez misiniz? Yaz akşamlarında sevdiklerinizle anın tadını çıkarırken kolunuzdaki Suyolu bilekliğinin göz alıcılığı üzerine de konuşma yapmak durumunda kalabilirsiniz.

-Pırlanta tektaş ve baget yüzükler de yazın tercih edebileceğiniz eşsiz ürünlerdendir. Yaz sabahlarında daha rahat takılarla kombinler yapabilir, yaz akşamları ise gideceğiniz mekânlarda zarafetinizle büyüyeceğiniz Pırlanta ürünlerle kombin oluşturabilir ve yaz tatilini sizin için daha da unutulmaz kılabilirsiniz. Ariş internet sitesinde görebileceğiniz diğer pırlanta tektaş kolye ve küpe ürünleriyle ya da baget pırlanta kolye ve küpe ürünleriyle muazzam bir takım oluşturabilir ve baş döndürebilirsiniz.

Son zamanların çok beğenilen Ariş siyah elmas ürünleri, misafirlerimiz tarafından çok beğenildi. İnternet sitemizdeki çeşitli ürünlerle ve gardırobunuzdaki kıyafetlerle beğeninize en uygun ürünleri bulup yaza daha çarpıcı girebilirsiniz.

Ariş Pırlanta Renkli Koleksiyonları ile Kombinler Daha Şık

Doğanın biz insanlara mucizevî hediyelerinden biri de birbirinden eşsiz incilerdir. Her biri özenle seçilip en özel tasarımlarla beğeninize sunulan Ariş Pırlanta inci ürünler, hem özel günlerde hem de yaz aylarında sizlere asalet sunuyor. Üstelik birbirinden çeşitli Pırlantalı İnci ürünler tam da aradığınız yaz takıları olabilir.

Altının en zarif hâli Dorika'lar. Yaz aylarının en çok beğenilen Ariş koleksiyonlarının başında gelen Dorika'lar ile unutulmaz yaz günleri sizleri bekliyor. Usta lazer kesim tekniğiyle altına alışılmadık bir ışıldama ve gösteriş katılan Dorika ürünler tekli-ikili-üçlü zincir tercihli kolyeleri, sallantılı-sallantısız biçimdeki küpe gibi çeşitli seçenekleriyle de sizlere kurabileceğiniz birçok kombin yaratma imkânını sunuyor. Giydiğiniz birçok elbiseyle muhteşem kombinler yaratmak dorika altın kolyelerle artık çok daha kolay hem de uygun fiyatlarla…

Son yıllarda yaz aylarında takı tercihlerinde daha sade ve rahat seçimler yapan insanların sayısı da bir hayli fazla. Onların tercihleri ise çoğunlukla hafif görünen ve hissettiren ürünler oluyor. Bu tarz takıları arayan misafirlerimize ise genellikle yuvarlak olmak üzere üçgen ve kare gibi çeşitli geometrik modellerden oluşan küpeler önerilebilir. Ayrıca gerçek yaprak figüründen esinlenerek hazırlanmış ve bir inci, pırlanta ve ya ametist gibi taşlarla süslenmiş yaprak küpe modelini tercih edebilirsiniz.

Şu sıralar çift sıra, üç sıra kolyeler de moda olup beğeninize uygun olabilir. İster Dorika'larda tercih edeceğiniz bu durum her biri özel anlamlar içeren semboller koleksiyonu kolyeleri de tercih ederek trende ayak uydurabilirsiniz. Bu yaz ve ömrünüzün geri kalan bütün yazlarında bir pırlanta gibi ışıldamanız ve 1906'dan beri olduğu gibi bugün de mutluluklarınıza Ariş Pırlanta’yı ortak etmeniz dileğiyle, iyi tatiller!

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta