amazon

Siyah Pırlanta Takılar İle Fark Yaratın

Kadınların en gözde takıları pırlanta mücevherledir. Pırlanta takıların pek çok farklı tarzı ve formu bulunur. Son yıllarda popülerliği günden güne artan siyah pırlanta, renginin asaleti ve çarpıcı kesimleriyle cesur bir görünüm isteyen kişiler için ideal seçim olabilir. Siyah pırlanta yüzük, kolye ve küpe tasarımlarıyla kadınlar kombinlerinde yer alır. Alışılagelmişin dışında, orijinal ve stil oluşturan siyah pırlanta ile zarafetinizi yansıtırken şık bir görünüm elde etmenize de yardımcı olur. Ariş Pırlanta farkıyla etkileyici siyah pırlantalar taşıyabilirsiniz.

Siyah Pırlanta Nedir? Rengi Nereden Gelir?

Gerçek elmas olan siyah pırlanta, doğal ve değerli bir taştır. Saf karbon olan siyah pırlanta diğer elmaslardan farklı bir kristal yapıdadır. Klasik elmasların kristal yapısı ışığı kırar ve gökkuşağı renklerine ayırır. Siyah pırlantalarda Polycrystalline ismi verilen özel bir tür kristal yapıya sahiptir. Polycrystalline, birden çok mikro karbon kristalin çeşitli açılarla birbirine yapışık halde olmasıdır. Diğer pırlantalardan farklı olarak siyah pırlantadan içeriye doğru süzülen ışık, mikro kristallere çarpar ve mikro kristaller tarafından emilir. Bu sayede içerdeki ışık hüzmesi, mikro kristallere benzersiz bir ışıltı kazandırır. Böylece, siyah renk oluşur. Yüzde yüz doğal olan siyah pırlanta oldukça değerlidir. Işıltısıyla bütün pırlantaları sollayan siyah pırlanta takılar ile fark yaratın. Benzersiz tasarımlara sahip Ariş Pırlanta, tarzıyla öne çıkmak isteyenlerin favorisi.

Klasik ve Vazgeçilmez: Yüzükler

Siyah asil bir renktir ve bu rengin kombinler üzerinde baskın bir etkisi bulunur. İster küçük bir takı isterse bir kaban olsun kıyafet kombinasyonuna siyah girdiğinde o bölge ön plana çıkar. Zarafetin ve şıklığın öncüsü siyah pırlanta takılar ile fark yaratın ve girdiğiniz her ortamda iyi hissedin.

El ve parmak zarafetini ortaya çıkaran yüzük tasarımlarıyla siyah pırlantanın buluşması güzelliğinizi ön plana çıkarır. Siyah pırlanta, diğer pırlanta modellerinin aksine ışığı emdiğinden etkileyici bir görüntü oluşturur. Hem nadir bulunduğundan hem de kıymetli olduğundan pırlanta yüzük hediye vermek için iyi bir seçenek olabilir.

Damla, oval, tektaş ve markiz kesim siyah pırlanta yüzük tasarımları mevcuttur. Siyah pırlantanın boyutu seçilen modele göre değişkenlik gösterir. Bir yüzük tasarımında birden fazla siyah pırlanta olabildiği gibi tam tur pırlanta modelleri de mevcuttur. Ayrıca, farklı renk ve tasarım seçenekleriyle de çeşitlenen modeller sayesinde çeşitli beğenilere hitap etmeyi başaran Ariş Pırlanta, kullanıcıların memnuniyetini önemser.

Özellikle çarpıcı siyah pırlanta tektaş yüzük modelleriyle mutlu bir evlilik için ilk adımı atabilir, sevdiğiniz insana şahane bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kulağınızdaki Zarafet: Siyah Pırlanta Küpeler

Yüzünüze en yakın bölge kulaklarınızdır. Bu sebeple kulağınızda kullanacağınız takılara ekstra özen göstermeniz gerekir. İlk izlenim her zaman yüzdeki ifadeden ve ilk bakışta görünen şeylerden ibarettir. İyi bir ilk izlenim için gülüşünüz gibi takılarınızı da parlatın ve siyah pırlanta takılar ile fark yaratın.

Çiçek, damla, kedi, yuvarlak ve pırlanta şekilli siyah pırlanta küpelerle yüzünüzü ön plana çıkarabilirsiniz. Özellikle küpenin yakınında bulunan elmacık kemikleri ve göz yapısı çarpıcı renkli pırlanta küpe modeli ile şahane bir bütün olabilir. Siz de siyah pırlanta takılar ile fark yaratın ve sınırları zorlayın.

Boynunuzdaki Asil Duruş: Siyah Pırlanta Takılar İle Fark Yaratın

Kolyeler, boynunuzu ve dolaylı olarak boyunuzu daha uzun gösteren zarif takılardır. Özellikle boyun bölgesi açık kıyafetlerle tercih edildikleri zaman göz alıcı bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olurlar. Siyah pırlantanın olağan dışı güzelliği ve Ariş Pırlanta’nın özel tasarımları bir araya geldiğinde gecenin parlayan yıldızı siz olabilirsiniz. Özellikle davet ve kutlamalarda tercih edebileceğiniz şık ve estetik siyah pırlanta kolyelerle kombininizi tamamlayabilirsiniz. Sade ve şık bir görüntü oluşturmak istiyorsanız tek renk ve uzun bir abiyenin üzerine siyah pırlanta kolye tercih edebilirsiniz.

Sadece özel günlerde değil, siyah pırlantanın zarafetini günlük yaşantınıza katmak isterseniz göğüs dekolteli bir bluz ya da gömlek tercih ederek siyah pırlanta kolye tercih edebilirsiniz. Soğuk havalarda boğazlı bir triko üzerine siyah pırlanta kolye takabilir, kumaş pantolon ve topuklu ayakkabıyla kombinleyebilirsiniz. Kıyafetleriniz değişse de siyah pırlanta ile vücudunuzun kurduğu uyum değişmeyeceğinden farklı kombinlerde de gönül rahatlığıyla siyah pırlanta kolye tercih edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için siyah pırlanta takılar ile fark yaratın başlığına değindik, bir önceki yazımıza https://www.arispirlanta.com/aris-blog/minimal-takilar-ile-zarafeti-uzerinizde-tasiyin linkinden ulaşabilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta