amazon

Sevgililer Günü İçin Pırlanta Tavsiyeleri

Her yılın 14 Şubat'ı Dünyanın dört bir tarafında büyük öneme sahip Sevgililer Gününü işaret eder. Aziz Valentine Günü olarak da bilinen 14 Şubat'a bu Azizin isminin verilmesinin rivayeti ise Roma'da imparatorun buyruğuna karşı gelerek bir çiftin evlenmesine yardım edip trajik bir şekilde idam ettirilmesidir. Ölüme gidecek yolda dahi sevenlerin kavuşması, birbirlerini rahatça sevebilmeleri anısına sembolik olarak Aziz Valentine Günü denmeye başlamıştır.

İşte 14 Şubat insanların yaşamında yüzyıllardır yer etmiş, yeni aşkların başladığı, küskün aşıkların barıştığı,asırlara meydan okuyan ilişkilerine sembol edildiği en romantik gündür. 

Ve bu sevgililer günü için pırlanta tavsiyeleri Ariş Pırlanta'dan geçer.

Pırlanta Ürünler

Aşkınızı evlilikle taçlandırmak ve bir ömür boyu mutlu ve birlikle olmak istiyorsanız tektaş pırlanta yüzük tercih edebilirsiniz. Yıllardır klasikliğini koruyan Yuvarlak kesim yüzüğü tercih edebileceğiniz gibi çağa uygun ve gösterişli baget kesim yüzük tercih edebilir. Unutulmaz bir teklifi organize etmek size, unutulmaz bir hediyeyi vermek ise Ariş'e düşüyor.

14 Şubat'ın sembolünü de çağrıştıran kalp kesim yüzük ise alışılagelmişin dışında, unutulmaz bir tercih olacaktır. Yalnız bu kesimler değil, arzunuza göre kare, damla, oval, markiz kesimler de bu önemli günün önemine önem katacak hediyeler olacaktır.

Mucizevi anlara yaraşır miracle yüzük ya da sevdiğinizin görünce etkileneceği effect ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Yıllara meydan okuyan ilişkileri tasvir edercesine aynı asillikteki rose elmas yüzük aşkınızı tazeleyecek...

Aşkın ve şehvetin en güzel tasviri olan kırmızının en etkileyici tonları Yakut ürünlerde bulunuyor. Her bir tonuyla tutkuyu hissettiren Yakut,14 Şubat'a yakışacak hediyelerdendir.

Bağlılığı ve asaleti çağrıştıran safir ya da huzur, bolluk ve sakinlik etkisini oluşturduğuna inanan zümrüt tercihleriniz bu günün önemini yansıtacak, aşkınıza renk katacaktır.

Evliliğin ya da ilişkinin beşinci senesini kutlayabileceğiniz beştaş yüzükler, yedinci yılını kutlayabileceğiniz  yeditaş yüzük modelleri ilişkinize anlam yükleyecektir. İster tek başına ister Tektaşınızla kullanabileceğiniz bir başka seçenek ise tamtur ve yarımtur yüzüklerdir. Pırlantalı alyans modelleri ile de ilişkinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

14 Şubat'ta aşkınızın ışıltısıyla pırlantanın ışıltısını birleştirecek tektaş küpe ve kolyeleri seçerek memnun olmanız işten bile değil. Çeşitli fantezi kolye ve küpe modelleri ile beğeninize göre ürünleri tercih edebilirsiniz.

Siyah elmas küpe ve kolyeler ise alışılmışın dışında, fevkalade bir hediye olacaktır. Özellikle ilişkinin yılları devirmesini kutluyorsanız su yolu bileklik ya da gerdanlık seçimiyle hem ilişkinize değer katacak hem de Sevgililer Gününde unutulmaz bir hediye vermiş olacaksınız. Dün, bugün, yarın yani ilelebet aşkları simgeleyen trinity kolye ise 14 Şubat Sevgililer Gününde alınacak hediyelerin başında gelmekte. Ya da her birinin ayrı anlamları olan Semboller koleksiyonundan tercih edebileceğiniz onlarca ürünün yanı sıra bugüne özel aşk, bağlılık, sevgi sembollerini seçebilir ve doğru bir hediye seçtiğinize emin olabilirsiniz.

Dünyanın en sert maddesi elmasla kalpleri yumuşatacak, aşkınıza aşk katacaksınız.

Ariş Pırlanta mutluluğunuza ortak olacak çeşitli ürünleriyle bugün ve sonraki bütün sevgililer günü için pırlanta tavsiyeleri ile yanınızda... Ariş'i tercih ederek bir günü değil her günü Sevgililer Günü yapmak sizin elinizde

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta