amazon

Ödül Törenlerine Damga Vuran Çarpıcı Pırlanta Takılar

Ödül törenleri, dünyaca ünlü yıldızların şıklık yarışı içerisine girdiği ve birçok ikonik ana ev sahipliği yapan magazin dünyasının yakından takip ettiği davetlerdir. Dünya çapında düzenlenen birçok ödül töreni olsa da şüphesiz kırmızı halı denildiğinde akla Akademi Ödülleri, yani Oscar gelir. Oscar ödül törenleri, her yıl magazin dünyasının en yakından takip ettiği etkinliktir.

Tüm detaylarıyla uzun süre konuşulan Akademi Ödülleri’nde dünyaca ünlü yıldızların tercih ettiği mücevherler şıklık yarışının en önemli parçasıdır. Bu duruma paralel olarak Oscar törenlerinde birçok mücevher ikonik hale dönüşmüş ve bazı ünlü isimlerle özdeşlemiştir. Törenlerin düzenlendiği ilk dönemden günümüze dek, bu özel gecede tüm detaylarıyla göz kamaştırmak isteyen dünyaca ünlü yıldızlar, çareyi pırlantanın muhteşem ışıltısında aramaya devam ediyor.  İşte ödül törenlerine damga vuran çarpıcı pırlanta takılar.

İkonik Tarzıyla Charlize Theron ve Pırlanta Kolyesi

Ödül törenlerine damga vuran çarpıcı pırlanta takılar denildiğinde bir isim, diğer tüm dünya yıldızlarından ayrılmayı başarmıştır. Özel yaşamı, başarılı oyunculuğu ve unutulmaz filmlerde ikonik rolleri ile Charlize Theron, her ödül töreninin başrol oyuncusudur.

Özellikle söz konusu kırmızı halıda şıklık yarışı olduğundan Charlize Theron’un tercih ettiği pırlanta mücevherler dönemin trendlerini belirlemeye adaydır. 92. Oscar Ödüllerinde ABD’li oyuncunun tercih ettiği pırlanta kolyeler ise uzun süre konuşulmuştu.

Rihanna ve Rengarenk Pırlanta Küpeleri

Rengarenk tarzıyla her an büyüleyen Rihanna, 2023 yılı Oscar Ödüllerinde tercih ettiği pırlanta küpeleri ile yine ikon olmayı başarmıştı. Rihanna’nın sarı, yeşil ve kahverengi pırlanta küpeleri, kusursuz ışıltısıyla geceye damga vurmayı başardı.

Blac Chyna ve Safir Küpeleri

Söz konusu kırmızı halı olduğundan renklerin muhteşem uyumu, dünyaca ünlü yıldızların vazgeçilmezidir. 92. Oscar Ödüllerinde Blac Chyna, siyah ve mavi renklerden oluşan cesur elbisesiyle safir küpe tercihinde bulunarak görünümüyle büyülemişti.

Anya Taylor-Joy’un Pırlanta Mücevherleri

Tıpkı Oscar gibi dünyanın en prestijli ödül törenlerinden biri olarak kabul edilen Altın Küre Ödüllerinin 2021 yılı etkinliğine Anya Taylor-Joy tercih ettiği pırlanta mücevherlerle damga vurmuştu. Bu törende en iyi kadın oyuncu ödülüne de layık görülen Taylor-Joy, pırlanta ve platinin muhteşem uyumuyla tasarlanmış; küpe, yüzük ve kolyesiyle göz kamaştırdı.

Beyaz Altın, Platin ve Pırlanta Birlikteliği Ashley Jud’un Boynunda

Ödül törenlerine damga vuran çarpıcı pırlanta takılar, sadece dönemin trendlerini belirlemekle kalmaz, bazen geçmişten gelen bir mücevher geleneğini tekrardan hatırlatır. 2019 yılında düzenlenen 91. Oscar Ödül Töreni, Ashley Jud’un 1930’lardan kalma pırlanta kolyesi ile zihinlerde yer etti.

Beyaz altın, pırlanta ve platin birlikteliğinin kusursuzluğunu muhteşem detaylarla yansıtan Ashley Jud’un eşsiz kolyesi, pırlanta küpelerle izleyicileri büyülemişti.

Lindsey Vonn’un Yakut ve Elmas Gerdanlığı

Ödül törenlerine magazin dünyasının yakından takip ettiği şarkıcı ve oyuncular kadar sporcular da damga vurur. Dünyaca ünlü kayakçı Lindsey Vonn, Oscar Ödül Törenlerinde tercih ettiği yakut ve elmas gerdanlıklarıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Dev yakut taşlarla çevrili pırlantadan oluşan gerdanlığını yine aynı tasarım küpelerle tamamlayan Vonn, ödül törenlerinin en ikonik mücevher tercihlerinden birini yapmış oldu.  

Nicole Kidman ve Çok Konuşulan Pırlanta Küpeleri

Hemen her ödül töreninde tercih ettiği elbise ve mücevherlerle çok konuşulmayı başaran Nicole Kidman, özellikle Akademi Ödüllerinin en çok göz önünde olan yüzleri arasında yer alıyor. Başarılı oyuncu ödül törenlerinde çoğunlukla zarif, sade ve bir o kadarda iddialı pırlanta mücevherleri tercih ediyor.  

Kendinizi ödül törenlerinde, kırmızı halı üzerinde kusursuz görünümünüzle yürürken hayal edeceğiniz pırlanta mücevherler Ariş Pırlanta’da. Birbirinden seçkin tasarımlardan oluşan Ariş pırlanta mücevher koleksiyonları, uluslararası pırlanta sertifikalarıyla mücevher tutkunlarıyla buluşuyor.

Üstelik Ariş ayrıcalıklarıyla tektaş yüzükleri, kendi dokunuşlarınızla tasarlayabilir ve tüm yaşamınıza eşlik edecek pırlanta mücevherlerinize kendinizden izler katabilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için ödül törenlerine damga vuran çarpıcı pırlanta takılar başlığına değindik. Bir önceki yazımıza https://www.arispirlanta.com/aris-blog/kadinlar-gunu-icin-hediye-onerileri linkinden ulaşabilirsiniz. 

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta