Kadınlar Neden Pırlanta Sever, Neden Pırlanta Tercih Eder?

Pırlanta ve kadın. Kadınlar neden pırlanta sever? Çünkü pırlantalar asla solmaz. Evet, bir kadın için sevildiğinin ve değer gördüğünün en güzel hediyesi kırmızı güller olabilir. Hatta çoğu zaman pırlanta etkisi bile yaratmışlardır. Ama maalesef güller açar, kesilir buket olur ve sonrasında solarlar. Başrolü pırlantanın oynadığı bir aşk filminde ancak figüran olabilir kırmızı güller. Zira pırlantalar ölümsüzdür, toprak üstünde değil, toprağın yüzlerce metre aşağısında oluşurlar.

Kadınlar, ölümsüz ve benzersiz pırlantalara sahip olduklarında, kendilerine verebilecek en özel ve benzersiz hediyeyi aldıklarını hissederler. Bir pırlantanın varoluşundan, yer üstüne çıkarılmasına kadar o kadar zahmetli bir süreç vardır ki… Doğanın bu özel hediyesinden etkilenmemek imkansızdır.

Erkekler, doğanın bu lütfunu tonlarca toprağı kazarak bulurlar, sonrasında ince hesaplarla kesip tıraşlarlar. Bu doğal güzelliğin, ışığı en güzel şekilde alacağı ve parlayacağı açılarla taşa şekiller verirler. Her bir pırlanta kendi parıltısını adeta kendi talep eder ve ustası da onu dinleyerek onu, en cazibeli görünüşüne ulaştırır.

Kadınlar neden pırlanta sever? İşte böyle bir emek ve harmoninin eseri olarak vitrinlere gelen Pırlantalar, kadınların zarafetini tamamlayıcı olarak sahiplerine ulaşmayı beklerler. Artık sadece bir aracıya ihtiyaçları vardır; aşık bir erkeğe…

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta