amazon

Ariş Özel Koleksiyon Mücevherleri ile Büyüleyin!

Sonsuz ışıltı kaynağı pırlanta, tüm detaylarıyla büyüleyicidir. Kusursuz ışıltı kaynağı pırlantanın özel tasarımlarla buluştuğu seçkin koleksiyonlar ise bir mücevher geleneğine göz kırpar. Sevdiklerinizle birlikte özel anları unutulmaz kılabileceğiniz, yüklediğiniz anlamlarla tüm yaşamınıza refakat edebilecek biricik pırlanta mücevherler, sevginizin sembolü olmaya adaydır.

Ariş Pırlanta özel koleksiyonlarıyla aşkınızın derinliklerine uzanıyor. Her ortamda şıklığınızı pırlanta kusursuzluğu ile tamamlayabileceğiniz eşsiz koleksiyonlar, tamamen özgün tasarımları ve biricik detaylarıyla göz kamaştırıyor. Ariş özel koleksiyon mücevherleri ile büyüleyin!

Eşsiz Tasarımlarıyla Çakralar

Çakralar, duygusal ve ruhsal bir deneyimi içinizde hissetmeniz için seçkin bir deneyim vadeder. Ariş Pırlanta’nın Çakra Koleksiyonu ise tüm detaylarıyla ruhunuza hitap ediyor. Çakra sembollerinden tasarımlara ev sahipliği yapan koleksiyon, şıklığınızı pırlanta zarafetiyle yansıtırken aynı zamanda ruhunuzu da doyuracak. Siz de çakra tasarımları kombinlerinizde kullanıp Ariş özel koleksiyon mücevherleri ile büyüleyin..

Yedi çakra sembolünden ilham alınarak hazırlanan Ariş Pırlanta Çakra Koleksiyonunda; bileklik, yüzük ve kolye gibi kadınların vazgeçilmezi mücevherler yer alıyor. Farklı renk seçeneklerine ev sahipliği yapan koleksiyonda özellikle 7 çakranın birlikte kullanıldığı tasarımlar oldukça dikkat çekici.

Tüm Detaylarıyla Seçkin: D Renk Pırlanta Koleksiyonu

Tabiatın en kusursuz taşı olan pırlanta, çeşitli özelliklerine göre sınıflandırılır. Karat, berraklık ve kesim tekniğinin yanı sıra pırlantanın değerini belirleyen en önemli faktör rengidir. Pırlantaların renk özellikleri uluslararası standartlara göre belirlenmiş ve belli bir skala ile pırlanta ışıltısı kategorize edilmiştir.

Ariş’in seçkin d renk pırlanta koleksiyonu, mücevher tutkunlarını ayrıcalıklarla buluşturmak amacıyla tasarlandı. En çok beğenilen, en çok arzu edilen ve en değerli pırlanta rengi olan “D Color”, pırlantanın ışıltısını üst düzeyde yansıtır. “Exceptional White” yani “Üstün Beyaz” olarak tanımlanan D Color, Ariş Pırlanta D Renk Pırlanta Koleksiyonundaki eşsiz tasarımlarla yaşamınıza uzanıyor.

Sonsuz Sevgi Anne-Çocuk Koleksiyonu

Sonsuz ışıltı kaynağı pırlanta sonsuz sevginin de sembolüdür. Anneler ya da anne adayları ise sonsuz sevgiyi en derinlikli olarak hissedenlerdir. Ariş Pırlanta sonsuz sevgiden ilham alarak tasarladığı Anne-Çocuk Koleksiyonu ile pırlanta kusursuzluğunu saf sevginin muhteşem bağıyla bütünleştiriyor. Anne ve çocuklar için özel olarak hazırlanmış koleksiyonda benzersiz figürler ve konseptler yer alıyor.

Anneler günü konseptinin yanı sıra çocuk ve annelerin kurduğu özel bağı pırlanta zarafetiyle yansıtan birçok seçkin tasarım koleksiyonda yer alıyor. Ariş dokunuşlarıyla özel olarak tasarlanan koleksiyonda kalp, yıldız, kelebek gibi ikonik figürlerden oluşan tasarımlar da bulunuyor.

Özgün Temaların Pırlanta Işıltısıyla Kesiştiği Nokta: Ariş Genesis Koleksiyonu

Ariş Genesis Koleksiyonu, birbirinden farklı temalarıyla dikkat çekiyor. Pırlantanın muhteşem ışıltısıyla bezenen koleksiyonda özgün temaların işlendiği tasarımlar ön plana çıkıyor. Canlılığın varoluş serüvenine ve yaşam diyalektiğine vurgu yapan koleksiyonda, rengarenk tasarımlar özel tema ve figürlerle bütünleşiyor.

Duyarlılık, hayata tutunma, denge, altın yaşam, değişim ve yardımlaşma gibi temalara ev sahipliği yapan altın pırlanta kolyeler Ariş’in Genesis Koleksiyonu içerisinde hayat buluyor. Koleksiyon canlılığın varoluşunda hayati önem taşıyan mikroorganizmalardan esinlenilerek oluşturuldu. Ariş özel koleksiyon mücevherleri ile büyüleyin!

Pırlanta Kadar Biricik: Ariş Parmak İzi Koleksiyonu

Tüm değerli taşlar içerisinde en biricik ve özel olanı pırlantadır. Her bir pırlanta, kendine özgü bir varoluş serüvenine sahiptir. Dolayısıyla her bir pırlanta mücevher kendine özgü karakteristik özelliği ile var olur. Pırlantanın kusursuzluk dolu özünden ilham alınarak tasarlanan Ariş Parmak İzi Koleksiyonu ise biricikliğe atıfta bulunuyor.

Sevdiklerinizin ya da sizin parmak izinden alınan örneklerle ölümsüzleştirilen koleksiyondaki her bir tasarım, pırlanta kadar biricik bir dünyanın kapılarını aralıyor. Ayrıca Ariş’in Parma İzi Koleksiyonunda farklı temalara ev sahipliği yapan özel model ve tasarımlar da yer alıyor.

Bu yazımızda sizler için Ariş özel koleksiyon mücevherleri ile büyüleyin başlığına değindik. Bir önceki yazımıza https://www.arispirlanta.com/aris-blog/odul-torenlerine-damga-vuran-carpici-pirlanta-takilar linkinden ulaşabilirsiniz.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta