Tüm Türkiye'ye Geçmiş Olsun

Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Kilis , Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır başta Olmak üzere, pek çok ilimizi etkileyen deprem sebebiyle kaybettiğimiz
vatandaşlarımıza rahmet, Yakınlarına başsağlığı yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

  • KARAT
  • TAŞ RENGİ
  • TAŞ BERRAKLIĞI
  • MADEN RENGİ

Altın Bebek İğnesi

Ailelerin küçük üyelerine hoş geldin diyebilmenin en güzel yollarından biri Ariş pırlanta tarafından bebekler için özel olarak tasarlanan altın bebek iğnesi koleksiyonu. Yeni doğan bebekler için en ideal hediyeler arasında bulunan altın bebek iğnesi modelleri erkek ve kız bebekler için ayrı ayrı tasarlanan modellerden oluşuyor. Altın bebek iğnesi modelleri en güzel şekli ile Ariş pırlanta özel koleksiyonunda yer alıyor. Yeni bebek sahibi olan ailelere en özel hediyelerden biri olan altın bebek iğnesi yaşam boyu hatırlanacak benzersiz bir hediye oluyor.

Geniş bir ürün yelpazesinde sizlere sunulan altın bebek iğnesi modellerinin her birinin üzerinde farklı semboller ve motifler de yer almaktadır. Bebeklerin renkli ve canlı dünyalarına hitap edebilecek semboller ve motifler ile tasarlanan ve Ariş pırlanta dünyasında sizlerle buluşan altın bebek iğnesi koleksiyonu farklı desenler ile bezeniyor. Klasikleşmiş altının en sevimli hali ile tanışın. Yeni doğum yapan veya yeni bebek sahibi olan yakınlarınıza alternatif ve anlamlı bir hediye arıyorsanız ve bu hediye arayışınız hala devam ediyor ise Ariş pırlanta bebek iğnesi modelleri sizler için ideal bir tercih olacak. Ariş pırlanta altın bebek iğnesi koleksiyonunda altın kalp sallantılı bebek yaka iğnesi, nazar boncuklu Allah sallantılı altın bebek iğnesi, kalpli melek altın bebek yaka iğnesi gibi hem kız bebeklere hem erkek bebeklere uygun olan altın bebek iğnesi modelleri sizleri bekliyor.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta